kontakt@adwokacimmr.pl
25-507 Kielce, ul. Sienkiewicza 38/4

WERONIKA RURARZ

Weronika Rurarz

ADWOKAT

Studia prawnicze ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym broniąc pracy magisterskiej na temat praw konsumenta pod przewodnictwem prof. nadzw. dr hab. Elżbieta Tomkiewicz. Od 2019 r. jestem adwokatem działającym przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach. Odbyłam aplikację adwokacką w Kielcach, w trakcie której doskonaliłam swoje umiejętności w renomowanych kieleckich kancelariach zajmujących się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej spółek w obszarze real estate w szczególności w zakresie sporządzania i opiniowania umów najmu lokali użytkowych w centrach handlowych na terenie całego kraju.

Prowadzę liczne sprawy na rzecz podmiotów gospodarczych w zakresie profesjonalnej windykacji i szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Prowadzę także liczne sprawy na rzecz klientów indywidualnych, w zakresie prawa karnego (jako obrońca oskarżonych, oraz pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych), cywilne (odszkodowawcze; spadkowe) oraz rodzinne (o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi).

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

  1. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie.
  2. Jestem zaangażowana i sumienna;
  3. Wyznaję zasadę, że nie ma spraw beznadziejnych;
  4. W szczególnie uzasadnionych przypadkach świadczę pomoc prawną pro bono;
  5. Angażuję się w sprawy społecznie wrażliwe;
  6. Nieustannie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach zawodowych
PRAWO CYWILNE
PRAWO KARNE
PRAWO HANDLOWE / OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW