kontakt@adwokacimmr.pl
25-507 Kielce, ul. Sienkiewicza 38/4

TOMASZ MOŻDŻEŃ

Tomasz Możdżeń

ADWOKAT

Adwokat Tomasz Możdżeń jest absolwentem prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył także stacjonarne studia prawnicze na University of Cambridge, gdzie uzyskał tytuł Bachelor of Arts in Law i Master of Arts in Law.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Włada biegle językiem angielskim prawniczym.

Ukończył aplikację adwokacką w Świętokrzyskiej Izbie Adwokackiej w Kielcach. Prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego i gospodarczego.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

  1.  W mojej kancelarii skupiam się zawsze na kliencie. Zależy mi na traktowaniu każdego z moich klientów z uprzejmością, szacunkiem i empatią – niezależnie od sprawy, którą mi powierzają.
  2. Do każdego klienta podchodzę indywidualne, aby móc jak najskuteczniej pomóc w danej sprawie.
  3. Nie tylko doradzam w zakresie prawa, ale korzystając z własnego doświadczenia, staram się dostarczyć klientom praktycznych i skutecznych rozwiązań, mając na uwadze ich konkretne potrzeby.
  4. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów zawsze wtedy, gdy tego potrzebują, oferując im różne formy komunikacji zarówno poprzez spotkania osobiste jak i środki komunikacji elektronicznej.
PRAWO CYWILNE
PRAWO KARNE
PRAWO HANDLOWE / OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW